Борис - найкраща приватна клініка

Клініка «Борис» у черговий раз визнана кращою приватною клінікою за підсумками 10-го ювілейного конкурсу «Best of Kyiv 2010», проведеного київським англомовним тижневиком Kyiv Post.


Більше 3000 користувачів, що проголосували в режимі онлайн, спільно з 39-ма експертами вибрали переможців конкурсу Best of Kyiv-2010. Конкурс є однією з цікавих традицій англомовної газети Kyiv Post, яка відзначить 16-річчя цієї осені.

За підсумками 2010 року у конкурсі «Best of Kyiv 2010» були визначені кращі компанії у 21 категорії.
«Борис» у черговий раз зайняв першу позицію в номінації Best Private Health Servise конкурсу «Best of Kyiv 2010». Як краща приватна клініка «Борис» набрав 35% голосів. Завдяки новим технологіям і послугам найвищої якості наш медичний центр практично вдвічі випереджає своїх найближчих конкурентів у сфері медицини:

Краща приватна клініка
American Medical Centers 12%
Boris 35%
Eurolab 16%
ISIDA 18%
Medikom 19%

Приватний медичний центр «Борис» є безперечним лідером на ринку медичних послуг з 2000 року. Компанія підтвердила свій статус і в 2010 році. І читачі Kyiv Post, і експерти погодилися з цим твердженням.

Такий інструмент, як панель експертів, використовується другий рік поспіль, щоб проаналізувати результат онлайн-голосування та зменшити ризик того, що хтось із номінантів став переможцем лише завдяки успішній кампанії з мобілізації голосів в Інтернеті. Номінанти у кожній категорії були запропоновані редакцією Kyiv Post, після чого експерти відібрали по п'ять фіналістів з кожної категорії. Для визначення переможців використовувалася змішана система голосування. Половина рейтингу кожного кандидата визначалася за допомогою онлайн-голосування близько 3000 читачів, друга частина - голосуванням 39 експертів. Рейтинг кожного кандидата визначався складанням обох частин за спеціальною формулою.У цьому році експерти погодилася з результатами онлайн голосування в 16 категоріях з 21. Але, на відміну від минулого року, коли голосів експертів виявилося достатньо, щоб змінити результат деяких компаній, цього року їх голосів не вистачило, щоб переважити онлайн-голосування.

У загальній складності, думки експертів і проголосували он-лайн розійшлися в п'яти категоріях: Краще агенство нерухомості, Краща компанія з найму персоналу, Кращий авто-дилер, Кращий ресторан і Кращий Бар.